Gülşehir MYO Öğrenci Başkanını Arıyor

Gülşehir MYO Başkanlık seçimi bu hafta Pazartesi günü yapılacak.

Gülşehir MYO Öğrenci Başkanını Arıyor

Gülşehir MYO Başkanlık seçimi bu hafta Pazartesi günü yapılacak. 

 

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Gülşehir Meslek Yüksek Okulunda  bu hafta  başkanlık seçimi yarışı heyecanı yaşanacak. 

 

İşte o seçimden  bu hafta Kemal Ahmet Dağviren  Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Gülşehir Meslek Yüksek Okulu Öğrenci Başkanlığına adaylığını açıkladı.

 

Öncelikle burada bulunma amacım Gülşehir Meslek Yüksek Okulununda okuyan öğrencilerin sorunlarını, eksikliklerine ve sıkıntılarında her daim yanında olan bir başkan olcağına söz veren Kemal Ahmet Dağviren bazılarının yaptığı gibi size karşı boş vaatlerde bulunmayacağını belirtti.    

 

 

Önceliğinin yardıma ihtiyacı olan öğrenciler olacağını ifade eden Dağviren , “Malum önümüzde bir kış var ve onların eksiklerinin en kısa sürede temin edilmesi için gerekli mercilerle görüşüp çalışmalar yapacağız Her türlü spor aktivitesinin yapılması için elimden gelen gayreti göstereceğiz. Şuan şehrimizde çok fazla söz konusu olmasa da madde bağımlılığı konusunda okullarda bilinçlendirici toplantılar ve seminerler yapacağız. Kitap okuma alışkanlığını artırmak için çalışmalar yapacağız. Okullarda milli bilinci artırmaya yönelik tarihi yerlere geziler düzenlenmesi için gerekli kurumlarla görüşülüp bir çıkar yol sağlamaya çalışacağız. Okul içinde öğrenci arkadaşlarımızla yapacağımız anketler ile onların fikirlerini alarak bunları verilere dökeceğim. Çıkan sonuçlara göre okulumuzda gerek eğitim gerekse güveninin tertibini sağlayacağım. Arkadaşlarımızın isteklerine kulak vererek okullardaki rehberlik servisiyle görüşmeler yaparak bu konu üzerine çalışmalar yapacağız. Sonuç olarak esas ve köklü görevimiz öğrenci kardeşlerimizin sosyoekonomik bilim sanat ve kültür alanında ilerlemeleri birikimli ve geleceğe donanımlı hale gelmeleri için çalışmaktır. Asla basit siyasi tuzaklara ve oyunlara bulaşmadan bu büyük hedeflere ulaşmak için hep birlikte gönül ve kafa birliği içerisinde çalışacağız. Ailemize vatanımıza milletimize hayırlı evlatlar olmak için çok uğraşmamız gerektiğinin bilincindeyiz.” dedi.

 

gülşehir gülşehir myo öğrenci başkanlığı Gülşehir Meslek Yüksek Okulu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu