Gülşehir Ramazan Çiftci'ye Tam Destek Dedi

Nevşehir Gülşehir ilçesi vatandaşları eleştirilere destek olmak için Nevşehir İl Özel İdare Genel Sekreterliğine Sekreter Yardımcısı olarak atanan Ramazan Çiftçi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyorlar.

Gülşehir Ramazan Çiftci'ye Tam Destek Dedi

Nevşehir Gülşehir ilçesi vatandaşları eleştirilere destek olmak için Nevşehir İl Özel İdare Genel Sekreterliğine Sekreter Yardımcısı olarak atanan  Ramazan Çiftçi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyorlar.

 

 

Bilindiği üzere yakın zamanda Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğe, Genel Sekreter Yardımcısı olarak ataması yapılmış. Özellikle siyasi kesimlerden ve bazı kişilerden eleştiriler gelmişti. Ancak Ramazan Çiftci'yi hemşerileri yalnız bırakmıyor.

 

 

Gülşehirli vatandaşlar İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Ramazan Çiftçi ziyarette yeni görevinde başarılar dileyip her daim yanında olduklarını eleştirilere kulak asmayıp Bir Gülşehirli gibi işinin gereğini yapmasını istediler. 

 

 

 

 

ramazan çiftci il özel idaresi müdürlüğü nevşehir il özel idare sekreterliği Nevşehir İl Özel İdare Genel Sekreterliğine Sekreter Yardımcısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu