Gülşehir'de Şimdide Otobüs Durakları Kırılmaya Başlandı

Gülşehir Açıksaray Mahallesinde bulunan Nevşehir- Gülşehir yolunun son durağının cam koruması kimliği belirsiz kişi yada kişilerce kırılarak tahrip edildi.

Gülşehir'de Şimdide Otobüs Durakları Kırılmaya Başlandı

Gülşehir Açıksaray Mahallesinde bulunan Nevşehir- Gülşehir  yolunun son durağının cam koruması kimliği belirsiz kişi yada kişilerce kırılarak tahrip edildi. 

 

Açıksaray Mahallesi Sanayi girişinde bulunan otobüs durağının camları kimliği belirsiz kişi ve ya kişilerce kırılarak kamu malı zarara uğratıldı.

 

Gülşehir halkının ortak malı olan otobüs duraklarına yapılan saldırılar devam ediyor.

 

Daha önce de Kızılırmak kenarı boyunca uzanan set üzerindeki yürüyüş yolunun led ampullü 20 civarındaki aydınlatma lambası kırılarak ve tarihi Kütüphane binasının duvarlarına boya ile yazı yazılarak zarar verilmişti.

 

Mantarkayapost Haber Merkezi olarak, Kamu malına zarar veren bu hainlere kınadığımızı belirterek Ayrıca bu mala zarar veren kişi yada kişileri görüp duyanların bir an önce Belediyeye bilgi vermesini rica ediyoruz. Ayrıca  Gülşehir Otobüs duraklarında camların kırılınca parçalan camlardan olması ise ilerde vatandaşların zarar görme olasılığında olduğunu ortaya çıkardı. Belediyeden bu camların kırılınca parçalanan değilde vatandaşa zarar vermeyecek camlardan olması gerektiğini vurgulamak istiyoruz.

 

 

gülşehir vandal kamu malına saldırı gülşehirde saldırı otobüs durağının camları kırıldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu