Gülşehir MHP'de İlk Basın Toplantısı Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından Gülşehir ilçe teşkilatının fesih edilmesi sonrası göreve atanan yeni Gülşehir İlçe Başkanı Tekin Uğurlu ve yönetimi ilk toplantısını bu gün yaptı.

Gülşehir MHP'de İlk Basın Toplantısı Yapıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından Gülşehir ilçe teşkilatının fesih edilmesi sonrası göreve atanan yeni Gülşehir İlçe Başkanı Tekin Uğurlu ve yönetimi ilk toplantısını bu gün yaptı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından Gülşehir ilçe teşkilatının fesih edilmesi sonrası göreve atanan yeni İlçe Başkanı emekli öğretmen Tekin Uğurlu ve yönetimi ilk toplantısını İl Başkanı İlhan Kaya'nın da katıldığı bir toplantıyla gerçekleştirdi.

Saat 12:30 Gülşehir'deki Parti binasında Basına açık gerçekleştirilen toplantıya Milliyetçi Hareket Partisi Gülşehir İlçe Başkanı Tekin Uğurlu ve yönetiminin yanı sıra Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya. Genel Sekreter Soner Erkan Dündar ve Basın mensupları katıldı.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan yeni Başkan Tekin Uğurlu; Öncelikle Genel Başkanımız sn Devlet Bahçeli'ye bu kutlu görevi bana layık görmesinden dolayı teşekkür ediyorum. Zor ama kutlu bir görevin kendilerine teslim edildiğini bu kutlu bildikleri vazife için ellerini taşın altına koyacaklarını ifade ederek; MHP ilçe teşkilatı olarak çalışmalara şimdiden başladıklarını, gerek ben gerek yönetimim el birliği ile verilen görevi layıkıyla yapacağız. Bundan önce partimizin bayrağını göklere çeken daha önceki Başkan Abdullah Ergen ve yönetimi ile partililerimize teşekkür ederim. İnşallah Gülşehir ilçesinde ve Türkiye genelinde bayrağımızın göklerde dalgalanmasını sağlamak için elimizden geleni yapacağız. dedi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi.

Öncelikle bizleri kırmayıp bu ilk toplantıya iştirak eden Başkanımız Tekin Uğurlu'ya yönetim kurulu üyelerimize ve Basın Mensuplarına teşekkür ediyorum. Genel merkezimizin takdiri ile İlçe Başkanlığına Tekin Uğurlu atanmıştır yeni Başkanımız Tekin Ugurlu ve yönetimine bu kutlu görevlerinde başarılar diliyorum kendilerine emanet edilen bu görevi gerek kendisi gerekse yönetimi ile el ele layıkıyla yapacaklarına inanıyorum. ayrıca bu güne kadar görevi yürütmekte olan ve partimize uzun yıllardır emeği geçen Abdullah Ergen'e de teşekkür ediyorum. ''dedi.

 

 

 

gülşehir mhp ilçe başkanlığı gülşehir ilçe başkanlığı tekin uğurlu gülşehir ilçe başkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu