Gülşehir MHP'den Nevşehir İl Teşkilatına İade-i Ziyaret

Nevşehir MHP İl Başkanlığı binasına gelen MHP Gülşehir İlçe Teşkilatı Başkanı Tekin Uğurlu ve yönetim kurulu üyelerini, MHP Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Gülşehir MHP'den Nevşehir İl Teşkilatına İade-i Ziyaret

Nevşehir MHP İl Başkanlığı binasına gelen MHP Gülşehir İlçe Teşkilatı Başkanı Tekin Uğurlu ve yönetim kurulu üyelerini, MHP Nevşehir İl Başkanı İlhan Kaya ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. MHP`nin Nevşehir`de ana muhalefet partisi olduğunu kaydeden İlhan Kaya, "Biz Nevşehir’de seçimde ikinci parti olduk ama herkesimin fikir ve görüşlerine açığız. Çünkü Nevşehir`de hep birlikte yaşıyor bu şehrin havasını, suyunu birlikte paylaşıyoruz. Nevşehir`in gelişmesi için elimizden geleni yapmaya hazırız. Gülşehir İlçemizin kısa dönemde yaptığı çalışmaları gerçekten bizleri çok mutlu ediyor. Yönetim olarak görevlendirme yapılırken ne derece doğru bir karar verdiğimiz Gülşehir İlçe Başkanı ve yönetimin çalışmaları ile eleştiren veya kabullenemeyen herkesce zamanla kabul edilecektir. Bizler dava için buradayız neferiz bir kişinin değil davanın menfaati için çalışmalarımızı yapacağız " diye konuştu. 


MHP Gülşehir İlçe Teşkilatı Başkanı Tekin Uğurlu, ise kendilerini ağırlayan İlhan Kaya ve ekibine teşekkür edip , Gülşehir`in gelişmesi ve insanların refah seviyelerinin artmasını sağlayacak her türlü çalışmalarda ellerinden gelecek desteği vereceklerini ifade eden Uğurlu, "Nevehir gibi ilçelerinde bazı sorunları var. Özellikle Gülşehir ilçemizde sorunların başında işsizlik geliyor. İşsizliğin giderilmesi içinde, Gülşehir’de iş istihdamları açmak gerekmektedir. Böylelikle Gülşehir`de ki işsizliğin azalabilecek" dedi.

 

gülşehir gülşehir mhp tekin uğurlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu