MHP'li Belediye Encümeninden Haber Sitemize Açıklama Geldi

Gülşehir ilçesinde bir çok kişininin doğru, gerçek ve objektif haber almasını sağlamak amacıyla kurulan Haber sitemiz her kesime açık bir platformdur.

MHP'li Belediye Encümeninden Haber Sitemize Açıklama Geldi

Gülşehir ilçesinde bir çok kişininin doğru, gerçek ve objektif haber almasını sağlamak amacıyla kurulan Mantarkayapost Haber sitemiz her kesime açık bir platformdur. 

 

31.01.2017 Salı günü Gülşehir Belediye Başkanı Arısoy'un Gülşehir MHP ziyaretinde beraberinde gelen ve sessizliği dikkat çektiğini belirttiğimiz Gülşehir MHP Belediye Encümeni Erol Gümüşsoy www.mantarkayapost.com Haber Merkezimize haber içeriğinde yer alan Ziyaret sırasında MHP belediye meclis üyesi Erol Gümüşsoy’un sessiz, sıkıntılı ve  hiçbir konuşmaya katılmadan oturması gözlerden kaçmadı.  ifademiz sonrası açıklamalarda bulundu. 

 

Gülşehir MHP Belediye Encümeni Erol Gümüşsoy Haber Merkezimize açıklamasında ; Gülşehir MHP ziyareti sırasında Gülşehir Belediye Başkanı Arısoy'un beraber gidelim davetini kırmayarak yanında parti binasını ziyaret ettik. Ziyaret sırasında benim veya bulunmuş olduğum encümenlik hakkında her hangi bir soru veya konuşma olmadığı için her hangi bir açıklama ve konuşma yapmadım. MHP'li bir encümen olarak ben gerek genel merkez gerekse yeni atanan il teşkilatımızın saygım ve desteğim sonsuzdur. Zaten atama yapıldıktan sonra üç gün sonra belkide Gülşehir MHP İlçe yönetimini esnaf bir arkadaş ile belkide ilk ziyaret edip hayırlı olsun bulunan partiliyim. Gerek haber anlamında yada başka bir şekilde MHP veya ilçe yönetimim ile hiç bir şekilde sıkıntım olması mümkün değildir. Her zaman yanında olduğum Partimin yine yanındayım.  Yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için böyle bir açıklamayı yapma gereğinde bulundum diye konuştu.

 

Mantarkayapost Haber Merkezi olarak hiç bir tarafa şirin görünmek gibi bir amacımız yoktur. Habercilik anlamında bazı kesimlerin hoşuna gitmesede gerçekleri sizler ile buluşturmaya irdelemeye devam edeceğiz. Amacımız birilerini kırmak yada kızdırmak değildir. Mantarkayapost Haber Merkezi bu ilçenin gelişmesine birilerin zarar veriyorsunuz demesine rağmen lafını sözü bilmeden konuşanlara inat sizlere haberlerini ulaştırmaya devam edecektir.  

gülşehir gülşehir belediye encümeni erol gümüşsoy açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
erol GÜMÜŞSOY     2017-02-02 SN.can TAŞKIN Beledıye meclıs uyseı ıle encumenı bırbırnden ayırt etmeden duzeltme yapmışın yazı yazmadan önce arama zahmetınde bulunursan hangı konumda oldugumu soylerım yanlış yazı yazmamış olursunuz selamlar
AYDIN     2017-02-01 Erol abi ben sizi yıllardan beri tanırım siz sosyal demokrak kimliği olan bir kişisiniz ama sizi anlamakta zorlanıyorum bakıyorum vahdi başkanın yanında çok iyisiniz yüzel havalar oluşturuyorsun onun yanından ayrıdıktan sonra olmadık hakaretleri ediyorsun böyle bir yol arkadaşlıgı olmaz sen bu partili degilsin işine bak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu