Gülşehir'de Dönen Dolaplar Neler ?

Mantarkayapost Haber Merkezi olarak Gülşehir ilçesinden daha iyi noktaları gelmesi için gerektiğinde eleştiri gerektiğinde öne çıkarma şeklinde bir çok haber yaptık. Hiç bir kesime yaranmak gibi bir işimiz olmadık. Kendimizi akrabamızı eşimizi işe sokup sövdüklerimizi övmedik.

Gülşehir'de Dönen Dolaplar Neler  ?

Mantarkayapost Haber Merkezi olarak Gülşehir ilçesinden daha iyi noktaları gelmesi için gerektiğinde eleştiri gerektiğinde öne çıkarma şeklinde bir çok haber yaptık. Hiç bir kesime yaranmak gibi bir işimiz olmadı.

 

Kendimizi, akrabamızı, eşimizi işe sokup sövdüklerimizi övmedik. Herkes kimin ne olduğunu bilir karşımıza çıkıp konuşamayanlar arkadan işler çevirerek kendi pisliklerini örtmeye çalışmaktadırlar. 

 

Ancak edindiğimiz bilgilere göre şimdilerde gerek haber sitemiz gerekse  haber sitemiz sahibi Can Taşkın ismine bazı kesimlerce karalama politikaları başladı. Kendi ağzını tutamayan kişiler olay medyaya taşınınca gevşekce laflar söylemeye başlamış bile  sakın görmediğimizi duymadığımızı sanmayın. İlçe sevdalısı olduğunu söyleyenleri bu ilçeye ne zararlar açtığını artık tek tek ortaya çıkıp açıklama vakti gelmiştir. 

 

 

Abdestimizden şüphe duysak karşınızda dim dik durmazdık...... 

 

Gülşehir ilçesinde neler olup bittiğini ne dolaplar döndüğünü, kimlerin ne işler çevirdiğini tek tek kamuoyuna açıklayacağız....

gülşehir hayaller dolaplar gülşehir gerçekleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Levent ünal     2017-02-06 Can bey ben sizin tarafsız ve doğru haber yaptığınıza inanıyorum ! Nevşehir'de yaşıyorum ancak her zaman Gülşehirle irtibatım var ve sizi çok iyi anlıyorum ! Bu işler ne yazık ki böyle herkesin işi bitene kadar . Benimde kardeşim gecesini gündüzüne katarak çalıştı ama ne yazik'ki son zamanlarda hiç hak etmediği halde Gülşehirde çok şirkin ithamlara maruz kaldı . Kardeşim her zaman Gülşehirin ve Gülşehirlinin yanında olmuştur. Makamlar gelip geçicidir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu