MHP’li Muhalifler Yakın Takip'de

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, muhaliflere kılıcı çekti. 4 ismi kesin ihraç istemi ile disiplin kurulana gönderen Bahçeli muhaliflerin 18 Şubat'ta Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantılarını da mercek altına aldı.

MHP’li Muhalifler Yakın Takip'de

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, muhaliflere kılıcı çekti. 4 ismi kesin ihraç istemi ile disiplin kurulana gönderen Bahçeli muhaliflerin 18 Şubat'ta Nazım Hikmet Kültür Merkezi'nde düzenlenen  toplantılarını da mercek altına aldı.

 

 

HERŞEY KAYIT ALTINDA

MHP Lideri Bahçeli, Nazım hikmet Kültür Merkezi'nde adaylardan Ümit Özdağ, Meral Akşener, Koray Aydın ve Sinan Oğan'ın "Türk Milliyetçileri Hayır Diyor" sloganıyla düzenledikleri toplantıyı yakından izletti. Toplantıya katılanlar kare kare hem görüntülenip hem de fotoğrafları çekildi. Ayrıca toplantıda yapılan konuşmaların da deşifreleri yapıldı.

 

 

BAHÇELİ İZLİYOR

Öte yandan toplantıda elde edilen materyaller titizlikle dosyalandı. Elde edilen tüm materyaller derlenerek çözümleri yapıldı. Görüntüler ve fotoğraflar  kare kare değerlendirilerek halen MHP üyesi olanlar belirlendi. Yapılacak ayrıntılı çalışmanın ardından muhaliflerin toplantılarına katılan üyelerin partiden ihraçları için düğmeye basılacağı öğrenildi.

 

 

Nevşehir’de muhalif kanadı destekleyen isimlerde gözlem altında sosyal medya hesapları teker teker takip edilirken muhaliflerin sosyal medyada önceden paylaştığı bir yorum veya paylaşımı ilerleyen saatlerde kaldırdığı veya değiştirdiği gözlerden kaçmadı.

mhp muhalif muhalif mhp
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu