Gülşehir Kaymakamı Baytok Kardelen Koleji’ni Ziyaret Etti

Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu Özel Kardelen Koleji’ni Gülşehir Kaymakamı Sayın Muhammet Sait Baytok ziyaret etti.

Gülşehir Kaymakamı Baytok Kardelen Koleji’ni Ziyaret Etti

Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu Özel Kardelen Koleji’ni Gülşehir Kaymakamı  Muhammet Sait Baytok ziyaret etti.

 

Gülşehir Kaymakamı Muhammet Sait Baytok Özel Kardelen Koleji’ne ziyarette bulundu. Kardelen Koleji yönetim kurulu başkanı Yücel Menekşe, Gülşehir Kaymakamı Muhammet Sait Baytok’u makamında ağırladı. Kardelen Koleji Fen ve Anadolu Lisesi müdürü Mürsel Mert’ inde bulunduğu sohbette Kardelen Koleji’nin eğitim öğretime yaptığı yatırımlardan ve elde ettiği başarılardan bahsedildi.

 

Sohbetin ardından Baytok Kardelen Koleji anaokulunu gezerek verilen eğitimler hakkında bilgiler aldı. Daha sonra Çocuklara çikolata ikramında bulunan Baytok çocuklarla kısaca sohbet etti. Sohbetin ardından Kardelen Koleji spor salonuna geçti. Kaymakam Muhammet Sait Baytok Modernliği ve kapasitesi bakımından spor salonunu beğendiğini belirtti.

 

Kardelen Kolejine yeni yapılan modern konferans salonu ve yemekhane inşaatını gezerek ilimiz için çok başarılı bir proje olduğuna inandığını belirtti. Kardelen Kolejinin eğitime hemen her yıl artarak yaptığı yatırımlarından ve başarılarından dolayı tebrik eden Kaymakam Muhammet Sait Baytok Kardelen Kolejine çalışmalarında başarılar diledi. Kardelen Koleji yönetim kurulu başkanı sayın Yücel Menekşe ziyaretlerinden dolayı Kaymakam Muhammet Sait Baytok’a teşekkürlerini sundu.

gülşehir gülşehir kaymakamlığı Muhammet Sait Baytok
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu