Gülşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğüne Atama

Gülşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne Müdür olarak Mustafa Ateş atandı.

Gülşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğüne Atama

Gülşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne Müdür olarak Mustafa Ateş atandı.

 

Yeni atanan Gülşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ateş bir mesaj yayınlayarak Dünyanın Bütün Çiçeklerine Veda Zamanı dedi.

Yeni atanan Gülşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ateş mesajında ; 1999 yılında Nevşehir Gazi İlköğretim Okulunda başladığım ve bugüne kadar çok severek yaptığım öğretmenlik görevimden bugün itibariyle ayrılmış bulunuyorum.

 

Öğretmenlikle başlayıp, Gazi'de 7 yıl Müdür Yardımcılığı, ardından Özyayla İlköğretim Okulunda 3 yıl Okul Müdürlüğü, daha sonra 5 yıl Nevşehir Öğretmenevi Müdürlüğü ve son olarak öğretmenlik hayatımın en güzel, en mutlu günlerini geçirdiğim Ortahisar Fatih İlk ve Ortaokulu Müdürlüğü görevlerimi en iyi şekilde yapmaya çalıştım. Fatih'teki iki yılda Allah'a şükür ki 5 Fen Lisesi, 6 Sosyal Bilimler Lisesi, 19 Anadolu Lisesine öğrenci yerleştirip, 9 öğrencimize de Bursluluk kazandırarak Nevşehir'in en başarılı kasaba okulu olduk.

 

Fatih İlk ve Ortaokulunda birlikte çalıştığım ekip arkadaşlarıma özel olarak teşekkür ederim. Sizler iyi insanlardan oluşan çok güzel bir takımsınız. Moral ve motivasyonunuz herzaman üst düzeyde, başınız da öğrencilerimize birlikte öğrettiğimiz gibi hep dik olsun. İleride çok daha büyük başarılara imza atacağınıza eminim.

 

Ben meslek hayatımda öğrencilerimin tamamına, öğretim programlarının yanında; daima temiz, dürüst, ilkeli, saygılı, kendisiyle ve çevresiyle barışık, vatanını milletini seven, inancını, bayrağını ve ülkesini her menfaatin üstünde tutan birer hanımefendi ve beyefendi olmalarını aşılamaya gayret ettim. Onlar da çok şükür beni hiç utandırmadı.

Bu görevlerim esnasında bana her zaman destek olan sevgili aileme, bugüne kadar birlikte çalıştığımız ve bana katlanmak zorunda kalan tüm mesai arkadaşlarıma, hayırseverlerimize, kıymetli velilerime ve çok sevdiğim çocuklarıma (öğrencilerime) sonsuz teşekkürler. Ben de sizleri hiçbir zaman unutmayacağım.

 

Hayatınız boyunca hepinize sağlık, mutluluk ve üstün başarılar temenni ederim. Ayrıca farkında olmadan ya da istemeden kırdığım herkesten çok özür diliyorum. Varsa benim hakkım hepinize helal olsun, lütfen sizler de bana olan haklarınızı helal ediniz. Cenabı Allah izin verdiği sürece, hayatımın bundan sonraki kısmında; Ortahisar hizmetimize şimdilik bir virgül atıp, ilimizin en güzel ilçelerinden biri olan Gülşehir'de Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü olarak devam edeceğim. Rabbim utandırmasın...Saygılarımla... diye konuştu.
 

Gülşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü mustafa ateş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu