Forum Kapadokya'da Tuvalet Arızası Devam Ediyor

Forum Kapadokya AVM’de 1. kattaki tuvalet ve lavabolar uzun bir zamandır kapısına ‘arızalı’ tabelası asılarak kapatılınca gerek forum çalışanları gerekse foruma gelen ziyaretçi ile müşteriler zor durumlar yaşıyor.

Forum Kapadokya'da Tuvalet Arızası Devam Ediyor

Forum Kapadokya AVM’de 1. kattaki tuvalet ve lavabolar uzun bir zamandır  kapısına ‘arızalı’ tabelası asılarak kapatılınca gerek forum çalışanları gerekse foruma gelen ziyaretçi ile müşteriler zor durumlar yaşıyor.

 

Nevşehir’in tek mağaza kompleksi olan Forum Kapadokya AVM 1. kattaki tuvaletleri yaklaşık 1,5 aydır kapalı olması vatandaşların tepkisine neden oldu.

 

Forum Kapadokya’da uzun zaman boyunca 1. kattaki WC ve lavaboların  neden yapılamadığı netlik kazanmamak ile birlikte vatandaşların 2. katta bulunan WC ve lavabolara yönlendiriliyor.

 

Nevşehir’in sayılı elit yerlerinde olan böyle bir mekanda bu kadar uzun sürece WC ve lavaboların neden yapılmadığı gerek orada bulana çalışalar ve vatandaşların tarafından WC ve lavaboların içerde tadilatta olmamasına rağmen neden kapalı  olduğunu sorgular oldu.

 

Haberimiz sonrası Nevşehir Forum Kapadokya yetkililerin en kısa zamanda bu sorunu giderip çok yakında WC ve Lavaboları faal hale getireceğini düşünüyoruz.

forum kapadokya wc tuvalet arızası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu