Gülşehir'de Şifa Dünyası Hizmete Girdi

Nevşehir ili Gülşehir ilçesi Kızılırmak Caddesi üzerinde Gülşehir Ticaret Lisesi altında açılan "Şifa Dünyası" Gülşehir şubesinde birbirinden farklı sağlıklı yaşam için çok sayıda ürün yer alıyor.

Gülşehir'de Şifa Dünyası Hizmete Girdi

Nevşehir ili Gülşehir ilçesi Kızılırmak Caddesi üzerinde Gülşehir Ticaret Lisesi altında  açılan "Şifa Dünyası" Gülşehir şubesinde birbirinden farklı sağlıklı yaşam için çok sayıda ürün yer alıyor.

 

Bayi ağını her geçen gün genişleten Şifa Dünyası, Gülşehir'de yeni bir şube daha açtı. 

 

Gülşehir Şifa Dünyası sahibi Ahmet Refik Karaca; Mantarkayapost Haber Merkezimize yaptığı açıklamada; “Mağazalarımız alternatif tıp ürünleri ile dolu doğal bir eczane gibi, herkes mağazalarımızı ziyaret edip konuğumuz olabilir, çayımızı içebilir, tüketicilerimiz ile yakınlaşmak, ürünlerimizi tanıtmak, faydalarını açıklayabilmek için tüm halkımızı mağazalarımıza davet ediyorum.” dedi.

 

Gülşehir Şifa Dünyası sahibi Ahmet Refik Karaca, ”Kendime ait bir iş yerim olsun istiyordum. Bu isteğimi burada gerçekleştirdim. Çok mutluyum ziyaretime geldiğiniz için çok teşekkür ederim. Şifa Dünyası  bitkisel ürünler merkezini Gülşehir halkıyla buluşturmanın büyük mutluluğunu yaşadığını belirten Karaca; Gülşehir halkımızın "Şifa Dünyası" ürünlerine gösterdiği ilgiden dolayı memnuniyet ve teşekkürlerini ifade etti. Satış noktalarına gelen tüm müşterilerin, aldıkları ürünlerden memnun kaldığını, yakınlarına da tavsiyede bulunduğunu bildirdi.

 

Gülşehir ilçesi Kızılırmak Caddesi üzerinde Gülşehir Ticaret Lisesi altında  açılan "Şifa Dünyası" adıyla hizmete başlayan yeni işyerinde; organik ürünler, doğal kozmetik, baharat ve aktariye olarak hizmet veriliyor. Lokman Aktar raflarında yerini alan özellikle kış aylarının gelmesiyle birlikte vazgeçilmez olan şifa kaynağı bitki çayları yoğun talep görüyor. Vatandaşlar ıhlamur, kuşburnu gibi bitki çayları, doğal kozmetik ve baharatlara ilgi gösteriyor. 

 

 

 

gülşehir şifa dünyası lokman hekim açıldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu