AK Gençlik Başkanı Tümel'den Hayırlı Olsun Mesajı

AK Parti Gülşehir Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Tümel Nevşehir’de yapılan Nevşehir Ak Parti Gençlik Kolları kongresi sonrası bir mesaj yayımladı.

AK Gençlik Başkanı Tümel'den Hayırlı Olsun Mesajı

AK Parti Gülşehir Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Tümel Nevşehir’de yapılan Nevşehir Ak Parti Gençlik Kolları kongresi sonrası bir mesaj yayımladı.

 

Nevşehir AK Parti Gençlik Kolları 5 Olağan kongresinde divanında görev yapan Gülşehir AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Oguzhan Tümel, Kutlu yolculuğumuz hayırlı uğurlu olsun Yolumuz milletin sesi, partimizin lideri Recep Tayyip Erdoğan'ın yoludur dedi sözlerine şöyle devam etti. 

 

“Heyecanla ümitle ve yeni beklentilerle yeni teşkilatlarımızla enerjik bir şekilde hedef önce 2019 sonra 2023 dür. AK Partide hedefler asla tükenmez milletin adamı liderimiz ile birlikte milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz.

 

Türkiye'nin yakın dönemde başlattığı büyük atılımların kararlılıkla devam etmesini temenni ediyorum.

 

Umudumuzu kararlılığımızı ve güvenimizi hiçbir zaman yitirmeden, devlet ve millet işbirliğiyle ülkemizin gelişmesi ve mutlu yarınlara ulaşması için birlik ve beraberlik içinde daha çok çalışacağız. Nevşehir Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Dolaşmaz abim ve yeni yönetimine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” Dedi

 

 

Türkiye'de engellen sitelere girmenin en kolay yolu olan yasaklı sitelere giriş sitesini denedinizmi?

 

ak parti oğuzhan tümel ak parti gençlik kolları gülşehir hayırlı olsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu