Gülşehir AK Parti İlçe Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı

AK Parti Gülşehir İlçe Danışma Meclis Toplantısı Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda Gerçekleştirildi.

Gülşehir AK Parti İlçe Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı

AK Parti Gülşehir İlçe Danışma Meclis Toplantısı Gülşehir Şehit Hamide Sibel Çetinkaya Anadolu Lisesi Toplantı Salonunda Gerçekleştirildi.

 

AK Parti Gülşehir İlçe Danışma meclis toplantısına AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Av. Ebubekir Gizligider, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar, İlçe Başkanı Fatih Çiftçi, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, İl Genel Meclis üyesi Hakan Yaman , mahalle ve köy başkanları, Ana Kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları Yönetimleri ve partililer katıldı.

 

AK Parti Gülşehir İlçe Danışma Meclis toplantısında, Gülşehir AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çiftçi Gülşehir'in köy ve mahallelerinde yürütülen çalışmalar hakkında sunum yaparken burada partililerin sorularına cevap verdi.  

 

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mustafa Rauf Yanar; "Gülşehir İlçe Danışma Meclis Toplantımızı büyük bir coşku içerisinde gerçekleştirdik...Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin inşallah." dedi. 

 

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Yanar yaptığı konuşmada teşkilat içi çalışmalara da değinerek, “Sayın Cumhurbaşkanımızın il başkanları toplantısında da ifade ettiği gibi çok sıcak bir sürece doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Önümüzde iki tane çok kritik seçim var. Önce yerel seçimleri daha sonrada genel seçimleri icra edeceğiz. AK Parti Teşkilatları esasında bir seçim hazırlığı yapmazlar. İki seçim arasında dönemin tamamı AK Parti teşkilatları için bir seçim hazırlığıdır. Orada yaptığımız icraatlarla birlikte sadece seçim dönemlerinde milletin karşısına çıkmayan her dönem milletin yanında olabilen bir teşkilat olmanın şuurunu bugüne kadar taşıdık. Bundan sonrada taşımaya devam edeceğiz.” Dedi

 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; Güzel Gülşehir’imizdeyiz. AK Parti Gülşehir İlçe Danışma Meclisi toplantımızda teşkilatımızla, AK Sevdalı hemşerilerimizle bir aradayız. ‪“Gülşehirli, hemşerilerimize hizmet edebilmek bizler için onurdur. Büyüyen Nevşehir’imiz için milletimizle el ele çalışıyoruz.” dedi.

 

 

Milletvekili Açıkgöz; Gülşehir ilçe danışma meclisi toplantısında yaptığı konuşmasında teşkilat içi çalışmalara değinerek, “ Teşkilat ve istişare çok önemli. Bizim gücümüz burada birbirimizi sevmemizde. Özellikle AK Parti’nin buraya kadar ki başarısında en önemli süreç liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ekibine ve istişareye olan güvenidir. Cumhurbaşkanımız gerçekten önemli bir süreç yürütüyor. Hepimiz takip ediyoruz.  2019 seçimlerinde bize büyük bir görev düşüyor. Teşkilatlımızın yoğun bir şekilde çalışmaya devam etmesi lazım. Yerel seçimlere yaklaşık bir yıl kaldı. Çok çalışmaz lazım ve bize düşen şu andaki oy oranımızı arttırmak bir oy bütün oyunları bozar hepimizin birbirine destek olması lazım.” dedi.

 

 

Gülşehir  İlçe danışma meclisi toplantılarında konuşmaların sonunda teşkilat faaliyet raporları okundu.

 

Faaliyet raporlarının ardından sunumların müzakereleri yapıldı. Teşkilat içi faaliyetler değerlendirilirken ülke gündemi ve yereldeki yapılan çalışmalar ve sorunlarla ilgili istişarede bulunuldu.

 

 

Toplantı sonunda açıklamada bulunan Gülşehir AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çiftçi; "Bir kongre havasında gerçekleştirdiğimiz İlçe Danışma Meclisi Toplantımıza katılım gösteren Milletvekillerimiz, İl Başkanımız ve çok kıymetli üyelerimize teşekkür ederim. Bu birlik ve beraberliğimiz 2019 seçimlerinin seyrini şimdiden gösteriyor.. " dedi.

 

ak parti gülşehir ak parti fatih çiftçi ilçe danışma toplantısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu