AK Parti Gülşehir Gençlik Kolları Başkanı Tümel'den Polislere Kutlama Mesajı

AK Parti Gülşehir Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Tümel, demokrasinin yaşamasının diğer özgürlüklerin yanında ancak toplumda huzur ve güvenliğin sağlanmasıyla mümkün olduğunu söyledi.

AK Parti Gülşehir Gençlik Kolları Başkanı Tümel'den Polislere Kutlama Mesajı

AK Parti Gülşehir Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Tümel, demokrasinin yaşamasının diğer özgürlüklerin yanında ancak toplumda huzur ve güvenliğin sağlanmasıyla mümkün olduğunu söyledi.

 

AK Parti Gülşehir Gençlik Kolları Başkanı Tümel , Polis Haftası dolayısıyla yaptığı açıklamada, Türkiye’nin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü, halkın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren polis teşkilatına teşekkür etti.

Türkiye’nin geleceği açısından çok önemli olan huzur ve sükunun demokratik kurallar içerisinde sağlanmasını, hür ve serbest ortamın sürdürülmesini temin etmenin polisin görevleri arasında bulunduğunu ifade eden Tümel: “Unutulmamalıdır ki, demokrasinin yaşaması diğer özgürlüklerin yanında ancak toplumda huzur ve güvenliğin sağlanmasıyla mümkündür. Polis Haftası'nı bu duygu ve düşüncelerle kutluyor, bu vesileyle, görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, görevleri başındaki tüm polislerimize ve değerli ailelerine selam ve saygılarımla birlikte başarı dileklerimi iletiyorum” dedi.

 

polis haftası kutlama mesajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu