DOLANDIRICILAR ÇOK YAKINIMIZDA
CAN TAŞKIN

DOLANDIRICILAR ÇOK YAKINIMIZDA

Gün Geçmiyorki İnsanları Kandırarak Kolay Para Kazanmayı Meslek Haline Getiren Kişilerle Karşılaşmayalım. Yasalardaki Boşluğu Kullanarak ve Kelime oyunları ile insanları Aldatan Kişiler Her geçengün Artıyor. Benimde Başıma Gelen ve Son zamanlarda ise Dolandırıcıların Yeni tekniği ...

 

ÜCRETSİZ SAĞLIK SİGORTASI OYUNU

 

0 212 914 11 ** Numaralı telefondan Cep Telefonumu Arayan Düzgün Konuşmalı ve İkna Kabiliyeti yüksek olan müşteri temsilcisinin konuşmasıyla neye uğradığını şaşırdım. Müşteri Temsilcisi Benim Ad Soyad Adres Bilgilerime dek  ( NE ŞEKİLDE TEMİN ETTİKLERİNİ BİLEMEDİĞİM ) Her bilgime ulaş mış ve Şöyle Söze Başlıyor '' Yaklaşık bir yıl önce sizi aradık ve ilk yılı ücretsiz sağlık siğortamızdan yararlanmak isteyip istemediğinizi sorduk ve ilk yılı ücretsiz olduğu için sizde kabul ettiniz. Bu sigorta paketi iki yıllık ve sözleşmeli Bir Paket ilk yılı ücretsiz ikinci yıl ise 99 tl ücreti vardır '' şeklinde ikna edici bir ses ve kabiliyet ile İlk olarak üzerimde bir şok etkisi oluşturmak istedi. Tabi Ben Biran bile olsa Böyle birşeyin olup olmadığını düşünürken Arayan kişi Beni İkna etmek için TC Kimlik bilgimden Oturduğum adrese Kadar Bütün bilgilerimi Söyleyerek ve Hatta Beni 2013 yılı 11 nisan günü saat 14 06 da Aradıklarınıda Söyleyerek İkna etmek için Her Yolu Denedi ve Müşteri Temsilcisi Görünümlü Dolandırıcı Asıl Amacı olan Konuya Geliyor ve şöyle Devam ediyor '' Egerki bu 99 tl lik ücreti ödemez iseniz iki yıllık Sigorta taahhütünüzü Bozduğunuz için avukata verileceksiniz ve 1 Ay içerisinde Avukatlık ücretleri dahil 500 liraya yakın bir cezayı Bedeli ödemek zorunda olacaksınız, bu 500 liralık cezayı ödememek için bir yıllık sigorta bedeli olan 99 lirayı  ödemek için sizi Tahsilat birimimize Aktarayım ve Kredi Kartınızla ödeyin ve avukata verilmekten kurtulun'' diyerek Kredi Kartı bilgilerimi istemekte, egerki Bu dolandırıcılara Kanıp Kredi Kartı bilgilerimi verir isem ne olacagını Tahmin etmek Zor değil.

 

Bu dolandırıcı Çeteleri Kişilerin İsim,Soy isim, Adres ve Tc Bilgilerini Nereden ediniyorlar İşin Bu kısmıda Çok Önemli , Kullandığım Cep Telefonu Operatörü Neredeyse Hergün Mesaj Yollayarak '' Kampanya ve Sizler için özel olarak hazırladığımız Sürpriz Tekliflerimizden Yararlanmak için Bu Mesaja EVET Yazarak Cevap verin ve Bilgilerinizin Kullanılmasına İzin verin 1 Ay Boyunca Her yöne 100 Sms Kazanın '' Şeklinde Sms  Yolluyor , Başıma Gelen Bu olaydan Sonra Bu SMS Leride Şüpheli Bulmaya Başladım.

 

Bu nedenle Siz Siz olun Nekimlik bilgilerinizi nede Kredi Kartı Bilgilerinizi Hiç Kimseye Vermeyin , Kimse 15 TL ye Sattıgı Her Yöne 100 SMS Paketini Babasının Hayrına Bedava vermez..


Tekrar Görüşmek Dileği ile...

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu