SARI ÇİZMELİ VAHDİ ARISOY
CAN TAŞKIN

SARI ÇİZMELİ VAHDİ ARISOY

 
Başlığın sarı çizmeler olması bazılarınızı düşündüre bilir. O sarı çizmeler genelde ya işçiler içindir ya köylüler.
 
 
Geçtiğimiz günlerde yaşanan yoğun yağmur ile birlikte gelen sel felaketini biliyoruz.
 
Şimdi sel ile sarı çizmelerin ne alakası var demeyin çok alakası var. Yağmurun oluşturduğu sel ile birlikte birçok yer zarar gördü.
 
Maddi zararın ne kadar olduğu henüz tespit aşamasında ancak sel ile birlikte Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi ARISOY, o işçi ve köylülerin giydiği sarı çizmeleri giyerek felaketin vurduğu yerleri dolaştı.
 
Kimilerine göre benim çok eleştirdiğim Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi ARISOY bir belediye başkanına yakışır şekilde afetin vurduğu zarar gören ve ilçenin bazı kesimlerine suların kesilmesine neden olan sel felaketine yerinde giderek incelemelerde bulundu.
 
 
 
Yağmur suyunun zarar verdiği yerleri bizzat kendisi giderek kontrol eden Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi ARISOY vatandaşların da bilgisi ile neler yapılabileceği konusunda ESKİ BELEDİYE BAŞKANI EROL ÜNLÜSOY ile birlikte bilgi alışverişi yaptı.
 
Sarı çizmeleri ile birlikte zararın olduğu her yere giden Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi ARISOY kesintisiz süren çalışmaları bizzat yerinden yönetti.
 
Başkan, yardımcıları ve tüm ekip ile birlikte İlk andan itibaren sorunları bir an önce giderebilmek geceli gündüzlü çalıştı.
 
Sarı çizmeleri ayağından çıkarmayan ve gece geç saatlere kadar o sarı çizmeler ile birlikte Gülşehir belediye başkanı sıfatını bir kenara bırakıp işçi gibi çalışan bir belediye başkanına sahip olmak herkese nasip olmayacağı gibi aynı belediye başkanının eleştirilebilir olduğunu da unutmamak gerekir.
Sevgi ve Saygılarım ile
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu