GÜLŞEHİR İÇİN BUNDAN SONRA NELER YAPACAĞIM
CAN TAŞKIN

GÜLŞEHİR İÇİN BUNDAN SONRA NELER YAPACAĞIM

Mantarkayapost.com  HABER 1. Yılına girdi. 2013 yılında başladığımız internet haberciliği mecrasında 1 yıl bu alanda hiç de az bir zaman değil. İnternet haberciliği çok zor ve çok sabır gerektirir.

 

MANTARKAYAPOST HABER 1 yıla nasıl ulaştı?

 

Tamamen fedakarlıktan… Yaşadığımız topraklara ve insanlara hissettiğimiz sevgiden, sorumluluktan, umuttan. Biz bu toprakları, burada yaşayan insanları seviyoruz, borçlu hissediyoruz. Borcumuzu ödemenin, sevgimizi göstermenin yolunu  böyle seçmişiz. Bu kadar net!

 

Böyle olunca da;

 

Bu işi keyif alarak yaptık, yapıyoruz. Yaptığımız haberlerin okur kaynaklı geri dönüşümünden mutlu olduk. Attığımız taşın yerini bir nebze bulmasından kıvanç duyuyor, şevke geliyoruz.

 

Hep temkinli adımlar attık, gaza gelmedik. Dereyi görmeden paçalarımızı sıvamadık. Bir ayağımızı sağlam basıp, diğerini ileriye attık. Tezgahları, kullanmaya çalışanları, tos çekenleri, gereksiz şikayetleri, ali cengiz oyunlarını fark ettik, yaşadık, not ettik…  Bunlara karşı tedbirler aldık, politikalar geliştirdik. En önemlisi sorumluluğumuzu,  haddimizi bildik.

 

MANTARKAYAPOST HABER çok kısa zamanda Gülşehir ilçesinin bir markası oldu.  Alanında bir numaradır. Bunu sizler yaptınız, tıklayarak, okuyarak, paylaşarak, sohbetlere konu ederek, bize bildirerek, yorumlayarak…. Zaten sizlerden sadece bunu istedik. Yine istiyoruz, sizleri seviyoruz.

 

Bugüne kadar sitemizi çok dar bir kadro ile imkansızlıklar içinde yürüttük. Şu ana  kadar bu internet sitesi evlerden yönetildi. Sokakta muhabirimiz olmadı, haber taleplerine zaman zaman cevap veremedik. Teknik altyapı,  alet ve cihaz eksiklerimiz büyüktü, şikayet etmedik, var olanla yetindik, var olanla en iyiyi nasıl yapabiliriz diye çözüm ürettik. Burada reklam veren sponsorlarımıza özellikle teşekkür ediyoruz.

 

Açıldığımız günden beri mahkemelere taşındık. Haberlerimizden öte mahkeme ve soruşturmaların büyük bölümü kıskançlık-hasidlik içeriyor. 1 yılda bir çok soruşturma geçirdik. Bir çok davadan takipsizlik ve beraat ettik. Bir davamız halen Gülşehir Adliyesinde devam ediyor. Sözde gizli şikayetlerin haddi hesabı yok, bunları takmıyor, kimliklerini biliyor, not ediyor, zaman ve sabır diyoruz, ama asla unutmayacağız.

 

Neyse… MANTARKAYAPOST HABER 1. yılına şartlarımızı da göz önüne alarak,  çok şükür planlandığı gibi ulaştı.

 

  

Bu güne geldik…

 

Bundan sonra MANTARKAYAPOST HABER nasıl olacak?

 

Bu güne kadar ikinci hobi olarak  evden yönettiğimiz, sitemizin artık bir bürosu olacak. Çok yakında ilçemizde çarşıda bir büro açıyoruz. İmkansızlıklar içinde, eksikliklerini tamamlamak üzere olduğumuz büromuz birkaç hafta içinde faaliyete girecek. Test yayınında olan diğer sitelerimiz ve farklı iş alanları ile  birlikte yakında hizmete geçecek olan CT Ajans (Tanıtım, İletişim, Yayıncılık, Organizasyon) bünyesinde yer alacağız. Bundan sonra sizlere haberleri daha hızlı ulaştırmaya çalışacağız. En önemlisi klasik, her yerde olan şekliyle değil, farklı bakış açısıyla özel  haberler için çalışacağız. Farklı oluşumlar yapacağız.

 

Hep hayal ettik… Hedeflerimizi oluşturduk.

 

1. yılımız bir nirengi noktası oldu.  Dün de hayal edip planlama yapıyorduk. Bugün yine çok farklı şeyler hayal ediyoruz ve planlıyoruz. Mütevaziyiz… Ömrümüz olursa, inşallah bundan sonraki yazımızda çok farklı bir  MANTARKAYAPOST HABERİ yıllarını yazacağız, kutlayacağız.  

 

 

Sağlıkla Kalın.

 

 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu