Herkes Kendi Yağıyla Kavrulsun Zihniyeti
CAN TAŞKIN

Herkes Kendi Yağıyla Kavrulsun Zihniyeti

Kulüpler adına  onlarca haber yapıp yardım çağrısında bulunduğum halde ilgili kurumlar neden kulak arkası yapıyor?

 

Yıllardır faaliyetlerini zor şartlar altında sürdürmeye çalışan Gülşehir ilçemizdeki kulüplere yardım edilmesi gerekirken bir tarafa bırakılıp neden? değişik yeni faaliyetler meydana çıkartılmaya çalışılıyor.

 

Bunun sebebi siyasi görüşler midir diye düşünüyorum. Düşünüyorum ama o kulüplerde yöneticilik yapan antrenörlük yapan kişiler o çocukları yetiştirip sosyal faaliyetlere yöneltip sonuç da ilçemiz adına gurur tablosu oluşturuyorlar.

 

 

İlçemiz yönetimine  halkın oyu ile gelen  insanlar ise ilçemizi temsil ediyorlar. Sonuca vardığımızda ise her iki olayın ortak noktası temsilcilik.

 

Hadi lokalleri artık bir kenara bıraktık. Kim ne yaparsa yapsın denerek sözüm meclisten dışarı " herkes kendi yağıyla kavrulsun" sözüne yöneltilerek şu an lokalden bile yoksun kulüpler.

 

En önemli üzüntü konusu ise   ilçemizi temsil edecek  futbolcu  çocuklarımızın ilçe dışına maça gidecek vasıta bile bulmakta zorlanmaları beni üzüyor. Bir diğer üzüntüm ise ilçede yaşayan çocukların ilçe takımlarında tam anlamıyla spor yapamamaları !

 

İlgilenmesi gereken ilgisiz kurumlara buradan sesleniyorum.

 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu