Yalaka değil Gazeteciyim
CAN TAŞKIN

Yalaka değil Gazeteciyim

Son zamanlarda haber sitemiz ve benim  hakkında konuşan bir kendini bilmez  insan müsvettesi beni bu yazıyı yazmak zorunda bıraktı.

 

Bizim bir partiye üye olduğumuzu iddia etmiş sağda solda bizim hakkımızda atıp tutan bu yüreksiz seviyesiz insana öncelikle bu üslubuna son vermeli ve son vermesi kendi hayrına olacaktır diye düşünüyorum.

 

 

Mantarkayapost Haber sitesi bu güne kadar hiçbir siyasiye eyvallah dememiş bir yayın hayatı sürdürmektedir.

 

Buda yaptığı haberlerden belli diye düşünüyorum, bazen susmak asalettendir diyor ve susuyoruz ama konuşulması gerektiği yerde de sesimiz yüksek çıkıyor.

 

Halkımızın sorunlarını sıkıntılarını doğru tarafsız bir şekilde gündeme getirmemizden rahatsız olan bazı çevrelerin var olduğunu bilmek bizi daha da sevindiriyor, biz il valilerine,kaymakamlara , belediye başkanlarına veya siyasilere yalakalık yapıp menfaat çıkarlı haber yapmadık bu saatten sonrada yapmayı düşünmüyoruz.

 

 

Kimseyi öven ya da aşağılayan haberde yazmıyoruz, çünkü çıkarlarımızdan çok halkımızın çıkarına olan haberler yazıyoruz. Kimseyi başbakan yerine koyup övmüyoruz son zamanlarda benim bir partiye üye olduğum iddiaları sağda solda konuşuluyor.

 

 

Bu yaşıma kadar hiçbir siyasi partiye üye olmadım, olmayı da düşünmüyorum gazeteci tarafsız olur, siyaset yapmaz mantığı güderek hiçbir partiye üye olmadım diye bilirim.

Şunu da belirtmek istiyorum Gülşehir ilçemize bir çivi çakmamış ve elinde savaş davulu ile kuru gürültü çıkaranlara pabuç bırakmayız. Haber sitemiz ilkeli ve tarafsız bir habercilik anlayışı ile hizmet vermektedir. İktidar yalakası olmamış, hataları eksikleri ve yolsuzlukları gün yüzüne çıkartmıştır.

 

 

Kimi zaman haber yaparak, kimi zaman yetkili mercilere belgeler sunarak Gülşehirlilerin tarafında yer almıştır. Allah bize ömür verdikçe, imkânlarımız el verdikçe Gülşehir'e hizmet etmeye devam edeceğiz.

 

 

Öyle kuru kuruya muhalefet yapmak ile memleket bir şey kazanmaz. MHP mensup Gülşehir ilçemizin güzide Belediyesinin veya başkanının birçok hatasını yüzlerce kez manşetlere taşıdık. Ak Partinin ise İKTİDARDA olduğu zaman Gülşehir ilçesine yapmadığı yapamadığı veya yaptırılmadığı her şeyi de Halen milletvekili olan bir isim bizim yaptığımız sert ve dokunaklı haberlerden dolayı kapalı kapılar arkasında bizi AK Parti düşmanı bile ilan etti. Bizi “AK Parti yandaşı” ya da “düşmanı” ilan eden herkes, nazarı itibarımda bizi tanımayan kişiler olmaktan öteye gidemez. Bir yerel gazetenin üzerine düşen görevleri hakkıyla yerine getirmek için çabalıyoruz. Aksi halde köşemizde oturur, suya sabuna dokunmazdık.

 

Biz ekmek yediğimiz memlekete İhanet etmeyiz edemeyiz…

 

Ben aslen Kırşehirli olmama rağmen Gülşehir ilçesinde doğma  büyüyen biri olarak ilçenin menfaatlerini dile getiririm.

 

Biz kendimizi biliyoruz. ALLAH’TA biliyor…

 

Ustad demiş ki; Tomurcuk derdi olmayan ağaç odundur...

 

Sevgiyle Kalın…

 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu