Ne Çektin Be Gülşehir
BERAT\'IN KÖŞESİ

Ne Çektin Be Gülşehir

Sabır sabır sabır ama nereye kadar...

 

Son zamanlarda Belediye Başkanı Vahdi Arısoy yanında es başkanlık görevi diye bir kavram yerleştirildi kafamıza….

 

 

Gülşehir Belediyesi de böyle yönetilmeye başlanmış. Yasal olmamasına rağmen. Ancak son zamanlarda olan bitene bakıldığında Gülşehir de Seçilmiş başkan olmadığı hissi daha ağır basıyor neden mi.

 

Şöyle ki , çalışanlarını ezen onları oradan oraya süren Dini vecibelerini yapmalarını engelleyen halkın isteklerine kulak asmayan daha gözü açılmamış köpek yavrularını ölüme terk eden bir seçilmiş üstelik kendini Milliyetçi Hareket Partisi gibi hassas bir partiden aday olarak seçilen belediye başkanı bu ve benzeri olaylara nasıl oluyor da imza atar?

 

Bize göre bu Sayın Vahdi Başkanın yapacağı bir şey değil ,peki bu hadiseleri kim yapıyor hangi yetki ve yasal dayanakla yapıyor?

 

Hadi o kişi ve kişiler yapmış bu densizliği Sayın Başkan hiç duymuyor musunuz şikayetleri.

 

Bu vahim olaylara imza atan kişi senin Dinin ne olursa olsun saygılıyız lakin sende saygı duyacaksın duymazsan bu Vatan'ın ekmeği sana haramdır.

 

Bu tür bir fetvamı aldınız ilçe Müftüsünden,malum Sayın Müftü bir siyasetçi gibi Allahın evinde oy devşirmiş cami'lerimizin ihtiyaçları dururken çerez parasına yeni araba alarak israfa yol açmıştır ve sözde görevini yapmıştır.

 

Sayın Vahdi Başkan ya üslendiğiniz vazifenin hakkini verin Hakkin ve halkın yanında olun bu tür olaylara izin vermeyin,yahut bırakın görevi... Gülşehir’imize gelen hiçbir müdür amir memur seçilmişler ve iş adamlari bu muhteşem ilçemize bir şey kazandırmamış katkı sağlamamıştır.

 

Ne çektin bee Arapsun…. Gelecek yazılarımızda  buluşmak dileğiyle kalın sağlıcakla

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Murat     0000-00-00 Bundan önce başkan varmıydida herkez müdür olduydu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu