Ak Parti Milletvekilleri Ne Zaman Duyacak Gülşehirlileri ?
CAN TAŞKIN

Ak Parti Milletvekilleri Ne Zaman Duyacak Gülşehirlileri ?

Gülşehir’imizin talihsizliği midir, kaderi midir ne dersek diyelim.

 

İktidar partisine ne kadar oy ve destek verirsek verelim. Halkımızda değişmeyen bir olgu var.

 

Biz kimi seçersek seçelim Gülşehir’e hizmet gelmez. Vaatler temenniler seçim yatırımlarından öteye geçmez.

 

Onun için biz seçer gönderir görevimizi yapar, gönderdiklerimizin de bir şeyler yapmasını bekler dururuz.

 

 

Bu karamsarlığımızda haksız da değiliz. Çevre ilçelere baktığımızda Gülşehir’in nerede olduğunu görmek, anlamak zor değil. Şehrimiz sanki iktidarın ve seçilmişlerin ilçesi olmaktan çıkmış, biz ne verirsek, ufak tefek yatırımlarla idare etsinler seslerini yükseltmesinler zaten bağırsalar da çağırsalar da biz duymazdan geliriz denmekte buna bir de vekillerimiz katıldığında hepten ümitlerimiz yok oluyor.

 

 

Geçtiğimiz hafta gerek yerel internet sitelerinde kültür merkezi ve toplantı salonu yok diye haber yaptık. Ne hikmetse yetkili kişilerden ve milletvekillerimizden bir satır dahi açıklama yapma ihtiyacı duymadılar.

 

Niçin bu şehrin ihtiyaçlarına kulaklarınızı tıkıyorsunuz? Demek ki siz yapacaklarınızı seçim meydanlarında mikrofonlarda yaparken orada o kürsüde kalıyor.

 

Bizler de size inanıp alkış tutarken galiba sizler de içinizden gülüyormuşsunuz. Biz onu duymamışız. Olur be sayın vekillerimiz yeter ki siz bu güzelim şehir için yorulmayın. Değerli vaktinizi hizmet etmek için harcamayın. Biz alıştık zaten böyle masallarla uyutulmaya.

 

 

Artık masalsız da uyumayı öğrenme zamanı geldi. Onu da hatırlatmış oldunuz. Sağ olun var olun.

 

 

Gülşehir ilçesi her geçen gün küçülen ekonomisiyle işsizliğiyle, göç veren konumuyla neden hala sessiz kalıyoruz?

 

 

Değerli çalışan insanlar neden başka ilçelere kaçmak zorunda bırakılıyor ?

 

Daha şimdiden ben Gülşehir Belediyesi Başkanlığına aday olacam diye tüyü bitmemiş hakkını hiçe sayarak işler yapanları neden görülmüyor ?

 

Sizi ve partinizi temsil edenler İlçeyi ne kadar temsil ediyor biliyor daha ilçede yaşayan fakir fukara , işsiz insanlardan haberleri dahi yok ? Sırf koltuk doldursun diye onlar oturuyorsa eğer çimento koyalım koltuğa daha iyi

 

 

 

Birikmiş dağ gibi sorunlara kim çare olacak? Yoksa halkımızda oluşan Gülşehir’den bir şey olmaz, Gülşehir’e hizmet gelmez algısı böyle devam mı edecek ?

 

Bu şehirde haber yapan halkı bilgilendiren gazeteciler ile ne zaman bir araya geleceksiniz. Evet Milletvekillerimiz sizlere soruyoruz ? Hep birilerinden yalan yanlış bilgiler almak yetmedi mi ? Gülşehirde toplantılarınızda neden basın yok hiç sormadınız mı ? Diğer ilçelerde varda burada neden yok diye

 

Ak parti üyesi hatta zamanında yönetimde olan bir kişi gerek sosyal medyada gerek halk arasında neden yapılanların yanlış olduğunu neden haykırıyor. Sonra onu ne ile itam ederek sizden uzaklaştırıyorlar. Bunları araştırdınız mı ? Size oy veren veya vermeyenin halkın dertlerine derman olacak dinleyecek çözüm bulacak gerekirse Belediye MHP ise çalışılmıyorsa veya haksızlıklar oluyorsa onlara tepki gösterecek , kamçılayacak hatta zorlayacak bir muhalefeti dahi beceremeyenlere ne zaman itibar etmeyip bu hususları göreceksiniz.

 

Sayın milletvekillerimiz Gülşehir ilçesine ziyaret yaptığınızda neden aynı kişilerle ile görüştürülüyoruz yok mu başka bu ilçede yaşayanlar diye hiç mi aklınıza gelmiyor. NE ZAMAN BU HALKI DUYACAKSINIZ.... Daha bir çok konu olmasına rağmen sadece bu husuları şimdilik belirttiyorum. Bizim kapımız sizlere açık sizlerde kapınızda bekleyenlere söyleyin açsınlar kapılarınızı bizlere 

 

Yeter artık kıralım zincirleri. Üzerimizdeki ölü toprağını atıp sesimizi yükseltelim. Kendi aramızda dedikodu yapmadan birlikte bir şeyler yapalım. Seçtiklerimize nedenlerinin niçinlerini sorularına cevap isteyelim.

 

Unutmayalım bizler de en az onlar kadar suçluyuz. Gelecek nesillere yaşanabilir bir Gülşehir bırakamıyorsak bu vebal bu şehirde yaşayan herkesin olmalı.

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu