Gülşehir Ak Parti İlçe Yönetimi Ne Yaptı?
CAN TAŞKIN

Gülşehir Ak Parti İlçe Yönetimi Ne Yaptı?

Değerli okurlar;

 

Başlıktan da anlaşıldığı gibi ilçe yönetimi Gülşehir’e ne yaptı? Eminim ki Gülşehir halkı bunu çok merak ediyor. 

Genel seçimlerin hepsinde ezici bir üstünlükle Nevşehir’in en yüksek oy potansiyeli Gülşehir ilçesine olmasına rağmen yatırımların gelmemesi dikkat çekici.

 

Belediye başkanlığını alan, ilçe yönetimine yer alan kim olursa hizmetten ziyade kendi çıkarları doğrultusunda hareket ediyor. Her gelen, kendi yakınını resmi kurumlara yerleştirme yarışına giriyor… Amaç; yakınını yerleştirmek.   Ak Parti’nin herhangi bir dalında yer alması bu aracında ta kendisi oluyor.

 

Araç; AK Parti, amaç; menfaat…

Hizmet aşkı ile yanıp tutuşurlar, yerel medyaya reklamlarını yaptırırlar, güzel konuşur güzel giyinirler…

 

Yani iyi olan ne varsa, zaten ya sahiptirler ya da sahip olmak üzereler…

Neydi klişe sloganımız? “hizmet adamıyız…” Hani hizmet? Çalışmalarımız devam ediyor…  Taleplerimizi bildirdik… Pekiiiiiii, diğer ilçe ve kasabalar bunları, şunları istiyoruz derken; sizler sadece taleplerimi belirliyorsunuz? Gülşehir’e somut çalışmalar gösterin. Artık boş vaatler istemiyoruz.

Yerel medyayı kullanıyorlar, çünkü AK Parti yönetimi yakından takip ettikleri için makamda öyle boş boş oturanlar sevilmiyor. Halk ile iç içe olunacak, vatandaşların şikâyetlerini dinlenecek ve gereken yapılacak.

Bizim yönetimimiz ne yapıyor peki? Hiçbir çalışma içerisinde olmadan kendi reklamlarını yaptırıyorlar ve hatta başkalarının başarılarından bile rant sağlıyorlar.

 

Çok ilginçtir ki, kendi yaptıkları bir şey olmadığı için AK Parti’nin çalışmalarını, hizmetleri üzerinden reklamlarını yapıyor. Yerel basın bile gözünü açmış olacak ki artık kendi reklamlarını kendi hesapları -sosyal medya- üzerinden yapılıyor.

 

Benim bu yazım eminim birçok kişiyi rahatsız edecektir. Şahsi fikrim: rahatsız olmayın… Hatta eleştirilmeyi benimseyin ki; hatalarınızı görüp bunları gidermek adına bu sefer gerçekten çalışmalarınız olur.

Benim kim olduğumu dahi bilmeden, “sende kimsin, salla gitsin” gibi düşüncelere de sahip olmanız sizlerin en doğal hakkı.

 

Gerisini sizlerin vicdanına bırakıyorum… Bu arada edindiğim bilgiler işinde sosyal medya üzerinde birbirimize hakaret etmeyelim. Hakaret ve tehdit Türk Ceza Kanuna göre suç hal böyle oluncada hakkınızda dava açılma ihtimali var. Laflarımızı kelimelerimizi dikkatle seçip bir şey anlatırken hakaret veya tehdit suçunu işlemeyelim. 

 

Gülşehir ilçesinde sosyal medyası üzerinde bazı kişiler hakkında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle davalar açılmıştır. Bilgi sahibi olmadan bir şeyler söylemeye daha dikkat edelim. Kalın sağlıcakla 

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu