Gülşehir Ak Partiye Çağrı !
CAN TAŞKIN

Gülşehir Ak Partiye Çağrı !

İlçede AK Parti’den başka eleştirilecek şey yok mu? diye tepki gösterecekseniz, sakin olun.

 

 

Elbette eleştirilecek çok şey var ama ilk olarak en büyükten başlamak gerekiyor. Çünkü bu kurum, ülkenin en büyük organizasyonunun yerel uzantısı olmasına rağmen en ufak bir etkinliği yok. 10 milyonun üzerinde üyeye sahip partinin temsilciliği bir kahvehaneden farksız. Gerçi kamu kurumlarının içerisinde etkinliği çok ama o da vatandaşın yararına değil. 


 

Her partinin bir vizyonu, misyonu vardır ve yerel teşkilatlar da bu doğrultuda ilerler. Fakat Gülşehir’de aynı yolda olduğunu söylemek çok zor. Bunun nedeni ne diye soracaksanız, bence parti teşkilatındakilerin AK Parti ruhunu yansıtamamaları. 


 

Sevelim ya da sevmeyelim, ülke 12 yılda büyük bir yol kat etti. Fakat Gülşehir’in bunda payı ne oldu, ilçe ne kazandı ve ilçe teşkilatı bunun için neler yaptı? Benim gördüğüm bir şey yok ortada.

 

Hadi siz yaptınız da biz görmedik diyelim, o zaman çıkıp anlatın da öğrenelim. Deyin ki biz şu hizmetleri yaptık, şu fikirleri sunduk, şu politikaları ürettik.


 


 

Gerçi şunu sormak lazım: Politika üretmeyi bırakın kendini savunma adına bile bir şeyler yapabiliyorlar mı? Hepimizin bildiği üzere ilçeye yapılacak projeye MHP’liler sırf kendi siyasi çıkarları için ‘dur’ arsa vermedi dedi. Vicdanı ve beyni olan hiç kimse buna mantıklı bir gerekçe bulamaz. 


 

Neymiş? 


 

Yatırım siyasiymiş. 


 

Ülkede siyasi olmayan yatırım var mı? 


 

Neymiş?


 

Seçim öncesine denk gelmiş.


 

Ülkede ortalama 2 yılda bir seçim yapılıyor. Bir yatırımın seçime denk gelmemesi mümkün mü?

Diyelim ki onların dediği doğru ve bu siyasi bir yatırım. Peki, AK Parti ne düşünüyor bu konuda, MHP’lilerle aynı fikirde mi? Eğer aynı fikirde değillerse bunu halka nasıl anlattılar?


 

Merak ediyorum da ilçe teşkilatından kaçı AK Partili ya da kaçı Erdoğan’ın politikalarını yürekten savunabiliyor? AK Parti vizyonu konusunda oturup iki cümle kurabilecek kaç kişi var? İnandığı dava uğruna ömrünü heba edenleri tanıdık, gerekirse ölüme gidecek olanları da. Sizce AK Parti’de ölüme gitmeyi bırakın, yüz lira zarar edeceğini bilse partide duracak kaç kişi var? Elbette hepsi böyle değil, içerisinde değerli insanlar da var ama onlar da kalabalığın içerisinde yok olmak üzereler. 


 

Umarım köşe yazıma göz atmayı ihmal etmezler. Fırsat bulup okurlarsa belki bir cevap verme zahmetinde bulunurlar. Ha unutmadan küçük bir tavsiyede bulunayım.  Yakında elinizdeki yetkiyi kaybettiğinizde vatandaşa neler diyeceksiniz. Emekli öğretmen Ankara Ankara geziyor. İlçe Başkanlığına aday olacak haberiniz olsun :D

 

Peki birkaç soru soralım…………

 

 

Devlet Hastanesi , Bitmeyen Toki ( bir ay daha uzadı) , Gençlik Merkezi , İmam Hatip ne durumda biliyorlar mı ?

 

 

Ak Parti Gülşehir İlçe Teşkilatı kimler hangi görevde ?

 

 

 

Gülşehir İlçesinde Belediye olarak Milliyetçi Hareket Partisi olduğu için ilçeye çivi dahi çakmak istemediğiniz doğrumu ? Belediye Başkanı Vahdi Arısoy’un iddiaları gerçeği yansıtıyor mu ?

 

 

Eğitim konusunda Müdürlerin görevden alınmasında yapılan yanlışlılar mahkemeden dönünce haksızlık yapıldığı mahkemece kesinleşen müdürlerden özür dilendi mi ?

 

 

Halen okullarda bizim müdürlerimiz uygulaması devam ediyor mu ?

 

 

Gülşehir Tokide uzun süren yapım işi nedeniyle Toki Hak sahiplerini mağduriyet ve zararları hakkında bir çalışma yapılıyor mu ?

 

 

Ak Parti Gülşehir İlçe Teşkilatında Paralel Yapı mensuplarına karşı nasıl bir çalışma içerisindesiniz ?

 

YOK BİZ BUNLARI UMURSAMIYORUZ... BİZİ İLGİLENDİRMİYOR DİYORSANIZ LÜTFEN BUYRUN İSTİFA EDİN

 

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
sanane     0000-00-00 Sizler siyaset yapmayi bilmiyorsunuz buna eleştiri de denmez sen bir gazeteci isen gidersin reportaj yaparsin merak ettiklerini sorarsin halka paylasirsin
Cemelli ibrahim     2016-07-13 Öğretmen de köçek mi sen bilirsin köçeğin kim olduğunu
ak gülşehir     2016-07-13 biz adam olana cevap veririz .
Gülşehirli     2016-07-13 ankarada dolaşan emekli öğretmen de baban heralde ak partiden il genel meclis aday adayı olup teşkilattata aday olsada olmasada ak partili olduğunu söyleyip şeref sözü verip daha sonra aday gösterilmeyince ak parti düşmanı olan baban dı değil mi?
ak partili     2016-07-13 emekli öğretmen de baban heralde
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Kardeşler Tesisat işletmecisi Kalay Sel Gider Kum Kalır
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu
Gülşehir Protokolü Mantarkaya'da İftarda Buluştu